שיפור אורח החיים 2024: אוכל, ספורט, פסיכולוגית השאר

עם החודש הראשון של 2024 בעיצומה, עדיין יש לנו מספיק זמן לתכנן שנה טובה יותר בכל הרמות, במיוחד בחיים, הכולל מזון בריא, פעילות גופנית, טיפול בריאות של הגוף שלנו, המחשבות, ובריאות הנפש בפרט, במיוחד בעיצומו של מאבקים, מלחמות, ואת בעיות רבות אנו מתמודדים בחיים בכל יום.

כדי להשיג אורח חיים בריאים, אשר הוא מטרה מספר אחת עבור רבים מאיתנו, זה הכרחי כדי להתמקד בשלושה חשוב יסודות: מזון, פעילות גופנית, ואת מצב הרוח. יותר יסודות אלה הם קול חסין מפני מחלות, בריאות, בעיות פסיכולוגיות, ככל שהאיכות גבוהה יותר של החיים, מאפשר לנו להיות יצירתיים, להצטיין ולהצליח ברוב ההיבטים המקצועיים, המשפחה, האישי והחברתי החיים.

אז מה דעתך, יקירתי, אם נוכל להכיר יחד עם הבולטים שיטות המאפשרות לך להשיג חיים בריאים וברי קיימא אורח חיים; דרך טיפים הניתנים על ידי מומחים ב Kamalaya נופש, ממוקם על תאילנדי האי סאמוי (Koh Samui), זוכה מספר פרסים בינלאומיים, אשר מציע לאורחיו ייחודי הבריאות ניסיון זה כולל את הידע של סודות הבריאות.

שלוש שיטות זה יכול להיות משולב לתוך שגרת היומיום כדי להשיג אורח חיים בריא

ספורט הוא אחד של יסודות של אורח חיים בריא זה בהחלט משקף את איכות החיים

זה מעניין ללמוד את הסודות של חיים בריאים ויפים מ מומחים לבריאות נופש, במיוחד אם אין לנו את הזמן או כסף כדי ללכת לאותם אתרי נופש, נצלו את תוכניות בריאות שונות.

מסיבה זו, אנו מוצאים כי שיטות בסיסיות של אורח חיים בריאים , כי מומחים של "Kalamaya נופש" מציעים לנו היום הזדמנות פז לשלב פרקטיקות אלה לתוך שגרת היומיום שלנו, ולקדם מתמשכת של איזון וחיוניות.

שלוש הפרקטיקות שאנו סוקרים איתך עכשיו מבוססים על חשוב יסודות:

 1. תזונה נכונה

זה נורמלי למצוא את עצמנו עסוקים בהכנת והכנת אוכל כל הזמן, כי זה נותן לנו כוח להמשיך ולתרגל את כל תחומי החיים באופן טבעי. אבל התזונה צריך להיות קול, מתחשב, כך שהוא כולל יסודות בריאים זה תמיד צריך להיות לאכול (ירקות ופירות/דגנים מלאים/שמנים בריאים/שומנים בריאים).

אלמנטים אלה צריכים גם להיות בשימוש בריא וטעים שיטות בישול, אשר עשירים בחומרים מזינים הדרושים על ידי הגוף, אשר לספק את חוש הטעם. על פי אתר הנופש של מומחים, מגלה את הכוח של כל מזון, צמחונות מתחשב הרגלי אכילה, כולם תורמים לגיבוש וקידום של בריאות טובה.

 1. קידום שלווה פנימית באמצעות מדיטציה

מומחים מדגישים את העצומה ההשפעה של מדיטציה, המהווה את אבן הפינה בתוך הפילוסופיה של הבריאות של "Kamalaya" ו שבו אתה יכול ליישם היקר בחיי היומיום שלך.

אז זה לא כואב כדי ללמוד איך ליצור רגעים של שקט בין דרישות החיים, דרך מדיטציה, טכניקות להרגיע את הנפש, להקל על הלחץ ולקדם איזון רגשי. אתה יכול לקחת חלק בפעילויות רבות שנבחרו בקפידה על ידי מומחים, כדי לאבטח את הידע של איך להגיע לשלום פנימי מודעות מלאה ולשלב אותם לתוך שגרת היומיום שלך.

 1. ניצול של אנרגיה חיונית, עם פראניאמה

זה עתיק תרגול יוגה לשלוט בנשימה. פראניאמה נחשב תרגול של ויסות נשימה, חשוב פעילות גופנית על בריאות פיזי ונפשי. ב עתיקים בסנסקריט, "פראנה" משמעותה אנרגיית חיים, ואילו "יאמה" מתייחס בקרה; כלומר, "פראניאמה" הוא השליטה של אנרגיית החיים דרך הנשימה.

אתה יכול ליהנות חווה העמוקה היתרונות של פראניאמה, מנצלים את האנרגיה המגיעה לך דרך לנשום את זה ממריץ את הגוף, מנקה את המוח ומשפר הכוללת חיוניות. בהתחלה, מומחים ממליצים לכם לשלב פשוטה טכניקות פראניאמה כדי לחדש את האנרגיה שלך, להביא יותר בהירות על החיים שלך לפני שנכנס עמוק יותר בטכניקות זה יכולה להיות מושגת באמצעות תרגול.

מטפל אורח חיים בריא כדי לשפר את איכות החיים

זה הביטוי שבו פתחנו את הנושא שלנו היום, ועם זה נוכל לסכם את הפסקה האחרונה של זה, כדי לחזור ולאשר את חיים בריא הוא המפתח לאיכות החיים, אשר רבים רוצים להשיג עבור עצמם ואת מי שהם אוהבים.

האתר "ויקיפדיה", מציין כי איכות החיים אומר את כללי הבטיחות של יחידים וקהילות, מסכם שלילי וחיובי תכונות של החיים. הוא מנטר את איכות החיים, שביעות רצון החיים, כולל הכל, החל פיזית בריאות, משפחה, חינוך, תעסוקה, עושר, ביטחון, הבטחת חופש, אמונות דתיות, הסביבה.

לכן, אנו בטוחים כי חיים טובים, קשורה קשר הדוק ל" בריאות הגוף, נפש ונשמה"; עבודה צריך להיעשות כדי לשפר את סגנון חיים יומי על מנת להשיג את התכונה הזו. אנו לצטט מתוך האתר של סעודיה משרד הבריאות על המרכיבים של אורח חיים בריא כדלקמן:

לא להזניח את הנושא של שינה טובה כפי שהיא באה בין סדר העדיפויות של חיים בריאים
 1. מזון מאוזן ובריא התנהגות האכילה.
 2. אימון גופני וספורט פעילות.
 3. שינה בריאה (איכות, כמות, איכות שינה).
 4. בקרת הלחץ של החיים.
 5. למנוע מזיקים התנהגות, הרגלים כגון עישון, שתיית אלכוהול ועוד.

את החשיבות של אורח חיים בריא

אנשים רבים חושבים כי אין צורך להתיש את הגוף והנפש שלנו על ידי חשיבה, התמקדות בעקבות אורח חיים בריא, כל עוד אדם חי פעם אחת, לכן אין שום רע נהנה כל הפיתויים של החיים.

אבל מה שהם לא מבינים זה את זה חיים בריאים יש יתרונות רבים; זה גורם לנו ליהנות מהחיים, כמו גם, כמו גם הזדקנות ללא מחלות או בעיות בריאותיות להטיל פיננסי גבוה מס פיזי ופסיכולוגי נטל עלינו. לסיכום, החשיבות של אורח חיים בריא ניתן לסכם כדלקמן:

 • זה משפר את הבריאות הכללית שלך רמה.
 • זה מווסת את רמת ההורמונים בגוף (וזה נושא מאוד חשוב עבור נשים במיוחד).
 • זה משפר את הזיכרון, הטמעה, מצב הרוח, המוח עובד.
 • מחזק את השרירים של הגוף.
 • מסייעת במניעה וטיפול של מחלות.
 • עוזר לך לרדת במשקל.

את היסודות של אורח חיים בריא

אנו חוזרים כדי להדגיש את היסודות של אורח חיים בריא, מסכם אותם כדלקמן:

 1. מזון בריא
 • לאכול הרבה ירקות, פירות, ביצים, דגים, עוף, חלב דל שומן, אגוזים.
 • שתו מים בשפע.
 • להחליף לחם לבן ושאר עמילניים עם לחם מחיטה מלאה.
 • להימנע או להפחית שומנים בעלי חיים, ולהחליף אותם עם שומנים בריאים הזמינים אבוקדו, שמן זית ועוד.
 • להימנע סוכר, מלח, את כל פריטי מזון זה כולל שני מרכיבים אלה, כגון משקאות, מיצים, עוגות, ועוד.
 1. שינה בריאה

ודא שאתה ישן לא פחות מ-7 שעות ביום או יותר מ-9 שעות, במקום ותחת מתאים ומתאים תנאים כדי להשיג רגוע שינה עמוקה.

 1. פעילות גופנית סדירה מדי יום
 • קיצוני הליכה במשך חצי שעה.
 • פועל למשך 5-10 דקות.
 • תרגילי גוף (גוף עומס) בבית.
 • אם זה אפשרי, פעילות גופנית בחדר הכושר או מועדון ספורט.
 • לנסות לקבל את הקלוריות שאתם מקבלים מהמזון שווה – פחות או לירידה במשקל – מ-מה שאתה צורך בתנועה ופעילות גופנית.
מדיטציה עוזרת לחזק את השלום הפנימי של החיים.

להמשיך לפחות חודש לפני שאתה רואה את התוצאות שאתה שואף

לסיכום, חיים בריאים זה משקף באופן חיובי על איכות החיים ובריאותו נמצא ממש מעבר לפינה מן אימות, אם היקר שלי שומרת על יסודות ופועל כדי להשיג את זה בתבנית הנדרשת. תן לזה להיות ידוע לך כי כל תוצאה חיובית תקבל מפרקטיקות אלה ישקף באופן חיובי גבוה דרך בריאה על הבריאות שלך ולגרום לך ליהנות השנים של החיים שלך ללא התכווצויות שרירים ו מחלות.

Back to top button