קארה דלווינגן חושפת את המשמעויות האמיתיות של תיק Initials Insignia

אנו יכולים לפנות לאופנה כדי לבטא את אישיותנו ולספר את סיפורנו מבלי שנצטרך להשתמש במילים. הפרטים, הצבעים והאביזרים שאנו בוחרים מבטאים את האישיות שלנו ואת ערכי הליבה שאנו עוקבים אחריהם.

שקית Initials Insignia
שקית Initials Insignia

CH Carolina Herrera המותג שמח להציג את קמפיין הקידום החדש שלו לתיק התיבות של ראשי התיבות, בו תיעד הצלם פליקס קופר את השחקנית והדוגמנית קארה דלווינגן בתמונות ובסרטונים גדושים בכיף וחיוניות, ומבטאים את רוח הקולקציה הייחודית הזו ואת העיצובים הכובשים שלה.

המותג CH Carolina Herrera שמח להציג את קמפיין הקידום החדש שלו לתיק Initials Insignia, בו תיעד הצלם פליקס קופר את השחקנית והדוגמנית קארה דלווינגן בתמונות וסרטונים גדושים בכיף וחיוניות, ומבטאים את רוח הקולקציה הייחודית הזו ואת העיצובים הכובשים שלה.

שקית Initials Insignia
שקית Initials Insignia

תיק Initials Insignia מחווה לתחושת המצוינות והאלגנטיות שהזמן לא נשחק, ושואל שתי שאלות בסיסיות שעלינו לענות עליהן, כלומר, איך אתה מגדיר את עצמך ואילו תכונות ייחודיות מבדילות אותך מאחרים؟

כל תיק נראה כמו יצירת מופת ומשקף את המיומנות של בעלי המלאכה של הבית באטלייה העור בספרד, היצירה של כל אחד מהם לוקח יותר מאחת עשרה שעות. מעוצב בתשוקה ובזהירות רבה, קולקציה זו מורכבת משלושה סוגי עור, כלומר:Baobab، Sequoia، Mocán, המחווה את המאפיינים יוצאי הדופן של חומרים טבעיים ואת יכולת ההסתגלות שלהם לדרישות התקופה.

Back to top button