צללים לבנים הם אופנת העיניים בשנת 2024

תן לעיניים שלך מראה מושך את העין עם תאורת העפעפיים עם צלליות לבנות אופנה 2024

טרנד הצללים הלבנים נחשב לאחד המראות האסתטיים החיוניים בעונות הקרובות של 2024. במיוחד אם אתה רוצה להתרחק מהגוונים הכהים והטרנדיים בעונות הקרובות. אז קדימה עם המראה הבא שלך. לקראת הדלקת העפעפיים בצללים לבנים וקווים נוצצים המעניקים לך נגיעות יוצאות דופן של יופי, קסם ואטרקטיביות.

התרחק משגרת הצללים העירומים והרכים, אמץ את הרעיונות והקווים היפים. הבהירים והחזקים ביותר שבעזרתם תוכל ליישם את מגמות האיפור של צלליות לבנות בסגנונות אופנתיים. להלן הכללים ליישום זהיר שלהם.

בהיר איפור עם תאורה לבנה הפנימי העפעפיים

בולט איפור עם תאורה של העפעפיים עם לבן צללים Georges Hobeika

לקבל מראה מבריק על-ידי החלת עירום וזוהר איפור העיניים עם הבשר גוונים, על-ידי שילובם עם שיפוע צללים לבנים. אל תגזימו עם לבן חזק צללים, אבל להפוך אותם אטרקטיבי יותר באופן של Georges Hobeika על ידי פיזור אותם סגנון בהיר רק בצד הפנימי של העיניים.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא להאיר את העיניים עם לבן מקסים גלים, ללא מיזוג אותם בצד התחתון של העיניים על יופי יוצא דופן. ואל תהססו כדי להעצים את שכבות של מסקרה השחור ב נמשך למעלה דרך. כמו כן, לשמור על בהיר ומבריק סומק ורוד, ולתת את העיניים יותר האטרקטיביות עם נוצץ עירום צבעים שפתון.

המושך את העין איפור עם תאורה של העפעפיים עם לבן צללים

איפור המושך את העין עם תאורה של עפעפיים עם צללים לבנים מ Gaurav Gupta

לבן איפור ציורים מודגשים עם מקסים בגוונים בהירים ללוות הבא שלך נראה על-ידי העברת נוצץ עירובי ב נועז וצוהל בדרך בצד הפנימי של העיניים.

בחר את מוגזים גלים נמשך מן המחצית העליונה של העפעפיים עם שכבות צפופה. ולהפוך את קווי בהיר יותר, פשוטים יותר עם צללי אור זה להגיע לגבולות של הגבות כדי להפוך את המראה שלך חלקה יוצא דופן. אתה יכול גם לעבור את הקווים של שמנת ולא לבן דק אייליינר נמשך בצד התחתון של העיניים קוהרנטי הדרך.

CHANEL Illusion d'Ombre Eyeshadow in Fantasme

בחר בתיבה CHANEL Illusion d'Ombre Eyeshadow in Fantasme עם הדרגות הנוצצות שלה. ופשוט החלק את קווי הכסף הנוצות הדקות בשתי שכבות רצופות בחלק הפנימי של העיניים כדי לקבל מראה מקסים.

ציורים של לבן איפור עם קווים דקים

ציורים של לבן איפור עם קווים דקים

אחד היפים עין ציורים שמתאים הקרובה נראה. הבחירה שלך היא רכה איפור עם תאורה העפעפיים עם לבן צללים באופן של בן יונג וואן הבית. להעביר קווים לבנים דקים על כל העפעפיים התחתונים בפנים זוהרות דרך העיניים, נמשך כלפי חוץ, תוך שמירה על אור הדרגתיים. מבלי שעברו כל גבול, על העפעפיים העליונים.

אם אתה רוצה לקבל נועזים יותר אסתטי תראה. להעביר קווים לבנים תוך שמירה על עירום צלליות על העפעפיים העליונים כדי להבטיח נועז, בהיר.

בולט איפור עם מאיר העפעפיים עם לבן נוצץ איפור

בולט איפור עם מאיר העפעפיים עם לבן נוצץ איפור

אתה יכול גם לבחור גלי מגמות איפור עם תאורה העפעפיים עם לבנה מבריקה צללים וחפיפה בין לבן וירוק הצבעים דרך אופנתית. להפוך את העיניים שלך יפה יותר, ולהעביר האלה עירובי באופן מודגש הסגנון על כל העליונים והתחתונים העפעפיים בהשראת הבית של  Viktor & Rolf.

כל שעליכם לעשות הוא למרוח את האדוות המקסימות והנוצצות במספר שכבות ולגרור את העפעפיים העליונים של העין. ואז להאיר את החלק הפנימי של העיניים עם קווים לבנים כדי להפוך את המראה שלך רך יוצא דופן. בעזרת איפור זה אנו ממליצים לך להעביר את הקווים הנוצצים בעפעפיים התחתונים של העיניים, ולדאוג להעצים את שכבות הסומק הוורוד המבריק על הלחיים כדי להפוך את עורך לבהיר יותר.

Dior Diorshow Mono Eyeshadow N° 006 Infinity

אנו ממליצים לך לבחור מתוך תיבה Dior Diorshow Mono Eyeshadow N° 006 Infinity צבע בהיר ובהיר זה כדי להבטיח את התוצאה הרצויה.

בולט איפור עם תאורה העפעפיים עם לבן מט איפור

בולט איפור עם תאורה העפעפיים עם לבן מט איפור

ולהחיל לבן מט צללים בצורה כזו כדי להפוך את העיניים רחב יותר בסגנון של ויקטוריה בקהאם. לבחור את המגמה של אור וצללים, ולמשוך את בולטים קווים על העפעפיים התחתונים מהמרכז של העפעפיים כלפי חוץ, מבלי שעברו את צבע חזק מבחוץ כדי להרחיב את המשיכה של העיניים.

הציור הזה מתאים לך אם אתה הבעלים של עיניים גדולות, אל תהססו להעביר את בולטים קווים, נזהר שלא להגיע הנמוכים הללו קווים החיצוני של העיניים, לשמור את הצללים תחת הגבות, כדי להבטיח איפור חינם העור.

Back to top button