עובדות שלא ידעתם על טיילור סוויפט

עכשיו אנחנו יכולים לומר בביטחון כי למדנו הרבה עובדות על טיילור סוויפט דרך אותה תקשורת חדשה הראיון שנערך איתה בביתה בבוורלי הילס, שבו היא ענתה 73 שאלות על החיים שלה באופן כללי, טיילור תשובות עשה לנו הרבה מידע עליה, החל המאכלים האהובים עליה והיא מחמד חתולים היא כל כך אוהבת כל כך ואפילו את העצה שהיא רוצה לשאול את עצמה הצעירה והיא החלום של קבלת תואר דוקטור של כבוד, הנה אוסף של עובדות חשובות כי הזמרת המפורסמת טיילור סוויפט גילתה על עצמה במהלך הראיון שלה עם מגזין ווג.

טיילור סוויפט

טיילור סוויפט האוכל האהוב הוא עוף מטוגן אצבעות:


כאשר טיילור נשאל על האוכל האהוב עליה, היא ענתה: "אם אתה מתכוון למה מזון אני יכולה לאכול כל יום אם אני לא לדבוק דיאטה, תדאג קלוריות, זה יהיה עוף מטוגן האצבעות, ואולי צ 'יזבורגר, שוקולד לשתות יותר".

טיילור סוויפט חברות נאמן מאוד וחשאי:


כאשר טיילור היה שאל על מה היא היתה מאוד מופתעת כאשר מתמודדים עם אנשים, היא ענתה: "הייתי מופתע מאוד מרוצה מהעובדה שאני יכול לספר לחברים שלי הכל וכל דבר ואף אחד מהם לא לגלות את זה לאף אחד." טיילור מדבר כאן על אותה מפורסם חברים, כולל סלינה גומז, Lorde), לילי אלדריג '(לילי אלדריג'), Karlie קלוס (Karlie קלאס).

קלווין האריס (קלווין האריס) של טיילור סוויפט חבר, שולט באומנות נותן מתנות נהדרות:


טיילור חשף במהלך הראיון כי החבר שלה קלווין האריס תמיד מצליחה לתת לה מתנות נפלאות זה להפתיע אותה כל הזמן אמרתי את זה המתנה הכי טובה שהיא קיבלה בחיים שלה היה עץ הזית קלווין נתן לה ואמר על זה: "חבר שלי שתל עץ זית לי בחצר שלי לחג המולד".

טיילור סוויפט יש מספר עצות ומשאלות:


טיילור סוויפט אמר: "אם הזמן חזר, ואני יכול להתמודד עם עצמי בגיל תשע עשרה, הייתי אומר לה: ובכן, אתה צריך להזין את עולם המבוגרים ואת פוגשת אנשים רבים, לצאת עם גברים מבוגרים כמו בחורה באמצע שנות-העשרים האם, אבל זה יגרום לאנשים רבים לבקר אותך מאוחר יותר מתייחסים אליך כפי הידוע לשמצה ילדה.

שמו של טיילור סוויפט הכרוז:


טיילור הוא מפורסם בקרב האוהדים שלה עם הרבה פינוק שמות, כולל T-מהמם (T-בו), סוויפטי (סוויפטי), טאי (טאי), אבל יש עוד פינוק השם שניתן לה על ידי אחיה הצעיר אוסטין (אוסטין), טיילור אמרה על זה: "אח שלי קורא לי בשם טופי (טופי)".

כוכב זה tayur רואה אותה אידיאלי של אלגנטיות בלייק לייבלי (בלייק לייבלי ):


טיילור הודה כי רבים של המראה שלה הם בהשראת המראה של כוכב בלייק לייבלי.

טיילור, חשפה הטלוויזיה האהובה הסדרה היא הסדרה " חברים!באשר הסרט האהוב עליה הוא הקומדיה הרומנטית "אהבה", היא חשפה כי היא לא תמיד חלמתי להיות זמרת ואמר כי כאשר היא הייתה בת חמש, היא רצתה לעבוד בתור ברוקר בבורסה כמו אבא שלה, והיא אמרה על זה: "אני לא ידעתי אז מה ברוקר, אך אני זוכר מספר לכולם על הזמן, כי אני רוצה להיות כמו שכאשר אני גדלתי", הוא אמר.

טיילור סוויפט רוצה לקבל תואר דוקטור לשם כבוד:


טיילור היה מאוד רוצה לקבל תואר דוקטור של כבוד בסגנון של הזמר Ed Sheeran (Ed Sheeran), מי הוא חבר קרוב שלה, והיא בצחוק תגובות על זה: "אני באמת רוצה להשיג את זה כי Ed Sheeran יש לי את זה ואני מרגיש עכשיו שאני מביט על כי אני לא מקבל אחד".

האינסטגרם של טיילור סוויפט Taylor Swift

Back to top button