עד סוף 2023.. הנה איך להצעיר את העור על ידי הפעלת תאי העור

טיפוח העור כיצד להצעיר את העור על ידי הפעלת תאי העור؟

תאי גזע מבטיחים התחדשות פנים יסודית

כל אישה שואפת לגוון תוסס וזוהר, שכן הרפואה הרגנרטיבית חוותה התקדמות מתקדמת ומרתקת כמו השימוש בתרבית אוטופיברובלסטים, המכונה גם טיפול בתאי עור, להצערת העור.

על ידי ניצול כוחם של תאי גזע בגופך, שיטה חדשה זו הופכת את תהליך הזדקנות העור. גלה איתנו עד סוף 2023 כיצד להצעיר את העור על ידי הפעלת תאי עור כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

התחדשות העור באמצעות הפעלת תאי העור

עבודתם של תאי גזע אינטנסיבית יותר מזו של פלזמה עשירה בטסיות מכיוון שהם מחליפים תאים ישנים בתאים חדשים וממריצים מאוד את אספקת הדם לעור. תאי גזע מבטיחים התחדשות מקיפה, ובכך משחזרים רקמות תת עוריות ומשפרים את איכות העור. הם גם משחזרים את הלחיים והמצח בצורה טבעית, על ידי הרמה ומילוי אזורים אלה, כתוצאה מכך הפנים מקבלים מראה צעיר יותר.

כיצד מתבצעת התחדשות העור עם תאי גזע؟

ראשית, פיברובלסטים יש לאסוף מן העור שבו חתיכה קטנה של ביופסיה מוסר על ידי מומחה מהאזור מאחורי האוזן מבלי לעוות את המראה של האזור. החלק שהוסר נשלח למעבדה של תאי גזע שאושרה על ידי משרד הבריאות לייצר תאי גזע פיברובלסטים בתנאים מוגדרים.

כתוצאה מכך, תאי גזע פיברובלסטים משוכפלים, והמומחה מעביר את התאים החדשים לאזורים שבהם התאים מתו בזריקה. הליך זה חוזר על עצמו 3 פעמים בסך הכל עם מרווח של 30-45 ימים לאחר יצירת תאי גזע במעבדה.

טיפול זה יכול להיות מיושם על הפנים כפי שהוא מספק התחדשות על ידי הסרת קמטים, קווים, רפיון העור עקב הפחתת סיבי קולגן ואלסטין הקשורים ההזדקנות, כמו גם כתמים וצלקות אקנה.

בנוסף לצוואר ולסת, הוא מטפל בקמטים, נפול וכתמים באזור זה עקב אובדן עור ורקמות תת עוריות הקשורות להזדקנות.

הליכי התחדשות והידוק באמצעות תאי גזע הם מהשיטות המתקדמות והיעילות ביותר
הליכי התחדשות והידוק באמצעות תאי גזע הם מהשיטות המתקדמות והיעילות ביותר

טיפים לאחר התחדשות העור על ידי הפעלת תאי העור

  • הימנע מחום מוגזם וודא שחלקי העור שלך אינם חשופים לאבק או לזיהום.
  • שתו הרבה מים כחלק מהשגרה שלכם כדי לשמור על לחות גופכם.
  • אם אתה משתמש במוצר על הפנים שלך, לישון עם הפנים כלפי מעלה מעט מוגבה.
  • הסדיר את השימוש באיפור ובמוצרי פנים אחרים המכילים כימיקלים בהתאם להוראות רופא העור שלך.

תכונות של התחדשות העור באמצעות הפעלת תאי העור

  • הידוק עור טבעי.
  • השפעות טבעיות לחלוטין.
  • הרמת עור.
  • תאי גזע אינם פלזמה עשירה בטסיות.

הידוק עור טבעי

תאי גזע היו תגלית חשובה בשנים האחרונות שכן הרפואה האסתטית משתמשת בתאי גזע לטיפולי התחדשות, הליכי מילוי קמטים ולטיפול באלופציה. תאי גזע משמשים בהצלחה גם בענפי רפואה רבים אחרים, בטיפול במחלות מפרקים, פגיעות בעמוד השדרה ומצבים נוירולוגיים.

הליכי התחדשות והידוק באמצעות תאי גזע הם בין הדרכים המתקדמות והיעילות ביותר להפוך את תהליך ההזדקנות. תאי גזע מחליקים קמטים ומרימים לחיים נפולות. טיפול בתאי גזע מוביל להיעלמות שינויי צבע ונקבוביות מורחבות, ותאים אלה גורמים לחולים להיראות צעירים בכמה שנים.

השפעות טבעיות לחלוטין

תאי גזע הם תאים שאינם מתמחים שיש להם יכולת להתמיין לתאים אנושיים מיוחדים עם פונקציות ספציפיות בהתאם לצרכי הגוף. הם יכולים לענות על צרכים כאלה בצורה אוניברסלית, תוך התאמה חלקה למיקומים ופונקציות חדשות.

יתר על כן, לתאי גזע יש יכולת יוצאת דופן לנוע לעבר רקמות חלשות או איברים שנפגעו מהמחלה. הם ייחודיים בזיהוי הבעיה באתרו ותיקון כל נזק קיים, מלבד זאת, ההשפעות של תאי גזע תקינות לחלוטין.

תאי גזע גמישים מאוד לאינטראקציה עם הסביבה שמסביב
תאי גזע גמישים מאוד לאינטראקציה עם הסביבה שמסביב

טיפוח עור – הרמת עור

תאי גזע גמישים מאוד לאינטראקציה עם הסביבה שמסביב ויכולים להתמיין לתאי רקמה אליהם הוזרקו. הודות ליכולת החלוקה הכמעט בלתי מוגבלת שלהם, כמות תאי הגזע שהוכנסו במהלך ההליך עוברת התחדשות ארוכת טווח, ובכך מאריכה את החיים הפעילים של התאים אפילו במשך שנים.

ניתן להשתמש בתאי גזע להצערת הפנים, הצוואר, המחשוף והידיים, והטיפול גם ממריץ שיער מוחלש ואינו גורם נזק לעור או לרקמה התת עורית. והמראה נתון לשיפור הדרגתי באמצעות הפעלת תהליכי התחדשות. השימוש בתאי גזע אינו גורם נזק לעור או לרקמה התת עורית, השפעותיהם מורגשות יותר שבוע אחר שבוע ומתעצמות בהדרגה במשך שנה לאחר הטיפול.

תאי גזע אינם פלזמה עשירה בטסיות

תאי גזע המשמשים להצערת הגוף הם הליך שונה מהטיפול הפופולרי בפלזמה עשירה בטסיות דם מדם אוטולוגי. עם זאת, האחרון יכול לשמש גם ביעילות למטרות התחדשות העור. ובעוד פלזמה עשירה טסיות מאיצה את תהליך התחדשות תאים ותיקון, תאי גזע יכולים להיות בעלי פוטנציאל גבוה יותר, להיות אחראי על שחזור של רקמות ויצירת תאים חדשים באתר שבו הם הושתלו.

Back to top button