מכחול לזהב מגמות איפור צבעוניות שציירה טיילור סוויפט עם המראה היפה ביותר שלה

צבעי האיפור היפים ביותר של טיילור סוויפט של השנה

המראה היפה של טיילור סוויפט Taylor Swift. עמד בראש מגמות היופי ורישומי האיפור באתרי הרשתות החברתיות השנה עם הגוונים הצבעוניים. היפים ביותר שתוכלו לקבל השראה ממגמות איפור בהירות. כדי לקבל השראה מהפרטים האופנתיים שהעניקו לה מראה אסתטי ומחודש בשנת 2023.

צבעי האיפור היפים ביותר של טיילור סוויפט של השנה

להלן הצעדים החשובים ביותר שתוכלו לנקוט כדי לבחור מגמות איפור. צבעוניות בסגנון טיילור סוויפט Taylor Swift החל מצללים כחולים ועד צלליות זהב. קבל השראה מציורי האיפור הצבעוניים היפים ביותר באופן שמשפר את האטרקטיביות של התכונות והעיניים שלך.

ציורים של איפור כחול בסגנון של טיילור סוויפט

ציורים של איפור כחול בסגנון של טיילור סוויפט

טיילור סוויפט זרחה השנה עם רישומי איפור צבעוניים המתאימים לעורה הלבן. היא הייתה להוטה לשפר את יופיים של עיניה ותכונותיה המזרחיות על ידי החלת צבע כחול חזק ומעושן על כל העפעפיים העליונים של העיניים עד לגבול הגבות. עם החלק הפנימי של העיניים מואר בלבן מט כדי להבטיח איפור בהיר ואופנתי.

בעת איפור זה, טיילור סוויפט לא היססה למשוך שחור דק על גבול העפעפיים העליונים של העיניים תוך יצירת קווים מכונפים בחלק החיצוני של העיניים באופן שידגיש את העיניים הכחולות שלך.

ולשמור על עור הברונזה, והכי חשוב, להאיר את החלק התחתון של הגבות בלבן, תוך משיכת שערות הגבות כלפי מעלה בצורה טבעית.

CHANEL Blue Rhythm de Chanel Summer

כדי לקבל עיניים דומות מאמזון השארנו לך את קישור הרכישה

לעבור מקופסת הצללים CHANEL Blue Rhythm de Chanel אדוות כחולות מקסימות על החלק הפנימי של העיניים עם שכבות מרובות ולמשוך את העפעפיים העליונים של העין.

ואז להאיר את החלק התחתון של העיניים עם קווים בז ' לפני העברת צבע על החלק הפנימי של העיניים כדי להפוך את המראה שלך חלקה. ואז להאיר את העיניים עם אדוות מקסימות בלבן, מבלי לשלב אותם עם צללים כחולים ליופי יוצא דופן.

המראה של טיילור סוויפט עם איפור ברונזה

המראה של טיילור סוויפט עם איפור ברונזה

כוכבת טיילור סוויפט טיילור סוויפט Taylor Swift זרחה גם בשנת 2023 עם רישומי האיפור הארדיים היפים ביותר עם גוונים חומים מט.

זה נעשה על ידי העברת צללי שיפוע ומיזוג עם שיפועים אחרים. הפוך את הצללים לאטרקטיביים יותר על ידי שילובם עם קווי זהב נוצצים.

החל צללים מקסימים על העפעפיים העליונים של העיניים ועל הצד הפנימי, ולהאיר את העיניים עם אדוות בז ' מקסים, מבלי לשלב אותם עם צללים ליופי יוצא דופן.

ואל תהססו להעצים את שכבות המסקרה השחורה בצורה משורטטת. גם לשמור על סומק ברונזה חזק, ולתת את העיניים שלך יותר אטרקטיביות עם צבעי שפתון חזקים.

ניתן להשתמש בקופסת צלליות ולהעביר את שיפועי הברונזה בחלק החיצוני של העיניים, ולשלב אותם עם צלליות זהב מבפנים, תוך פיזור הצבע מאותה קופסה בגבול הגבות.

המראה של טיילור סוויפט עם איפור כסוף

המראה של טיילור סוויפט עם איפור כסוף

במהלך השתתפותה בטקס פרסי הגראמי Grammy Award 2023, הכוכבת טיילור סוויפט נצצה עם סקיצות איפור כסופות עם דרגות זוהרות.

זה נעשה על ידי העברת צללי שיפוע ומיזוג עם שיפועים אחרים. הפוך את העיניים שלך לאטרקטיביות יותר על ידי העברת צללים מקסימים על העפעפיים העליונים של העיניים ועל הצד הפנימי. ולהאיר את העיניים עם אדוות מקסימות, ליופי יוצא דופן.

מגמות איפור צבעוניות שציירה טיילור סוויפט עם המראה היפה ביותר שלה בשנת 2023

ואל תהססו להעצים את שכבות המסקרה השחורה בצורה משורטטת. גם לשמור על סומק ורוד חזק, ולתת את העיניים שלך יותר אטרקטיביות עם צבעי שפתון אור משמש.

מראה האיפור החום של טיילור סוויפט עם אייליינר

מראה האיפור החום של טיילור סוויפט עם אייליינר

באשר לרישומי האיפור החומים והמבריקים, הם נבחרו גם על ידי הכוכבת טיילור סוויפט Taylor Swift . השנה עם רישומי איפור חומים מבריקים ומצוירים בסגנון מעושן על העיניים. בנוסף למשוך את הצבע הבהיר על העפעפיים העליונים של העיניים בצורה בולטת.

איפור זה מתאים למראה הבא שלך, מרחי אותו בסטייל עם קווי אייליינר שחורים רחבים המצוירים על העפעפיים העליונים של העיניים בצורה מכונפת ונשלפים החוצה בצורה קורנת.

כמו כן, אל תהססו להעביר את צבעי הסומק הוורודים החזקים על כל העור, ובחרו את צבעי השפתון הבהירים והמט היפים ביותר עם קו המתאר הקרמי הדק שנבחר של השפתיים להשלמת היופי שלכם.

DIORSHOW 5 COULEURS COUTURE EYESHADOW PALETTE IN 519 NUDE DENTELLE

תמונות של טיילור סוויפט AFP

Back to top button