כתבת חדשות 13 חן זנדר חושפת היריון ראשון

שלושה חודשים לאחר שאיבדה את אחותה במסיבה בפיגוע שיווה באוקטובר, אנו שמחים כעת להודיע כי כתב התחבורה של ערוץ 13 חן זנדר מצפה לילדה הראשון. החדשות הסנסציוניות הוכרזו בשידור חי הבוקר-ואף סיפקו הצצה לילדה הקטנה כפי שציין המארח המשותף קובי מחט

שנה קשה חלפה לכתב החדשות ערוץ 13 חן זנדר, שלפי הדיווחים נהרג במסיבה ב רים במהלך מתקפת שבעת אוקטובר. אבל עכשיו, סוף סוף, יש כמה חדשות מרגשות מצידה-ואנחנו שמחים להודיע שבשנה שעברה היא ובעלה ציפו לילדם הראשון.

קסנדר הודיעה על החדשות הסנסציוניות בשידור חי ביום שישי בבוקר, שם העוגן המשותף קובי מחט אמר לה: "אני מצטער שהוצאתי אותה, זה בראש שלי והסכמתה לא תוקפת אותי", אמרה מחט לפני שפנתה לזנדר ואמרה:" יש לנו את חן קסנדר, תגיד לי. "אני לא יכולה להסתיר את זה יותר, אני בהריון, "ענה קסנדר ושאל:" למה שלא נעמוד רק דקה? הקהל זקוק להוכחה."

כתבת חדשות 13 חן זנדר חושפת היריון ראשון

חן זינדר בהריונה הראשון

"אני לא מאמין שאנחנו עושים את זה כאן, לא באמת חשבתי שאעשה את זה, אני קודם בהריון – זה מאוד מרגש, אני רק מדבר על זה והנה הדמעות שלי", אמר זנדר בהתרגשות וברק. "הילדה הרזה הזו פתאום מול בטנה הקטנה", הוסיפה מחט, שניסתה לאסוף מידע על מין התינוק, ללא הועיל.

לפני שנה, בינואר 2023, התחתנה זנדר עם בן זוגה תומר ממון, מתמחה במחלקה לנוירוכירורגיה בשבע באירוע בפתח תקווה עם מאות אורחים, כולל כמובן אנשי תקשורת. כעת הכתב מכריז על הריונה הראשון, אירוע משמח ואולי לאחר תקופה קשה למשפחת קסנדר.

כתבת חדשות 13 חן זנדר

בהתקפה בשבעת אוקטובר נהרגה אחותה הצעירה נועה זנדר, בת 22. החדשות המרות הגיעו 5 ימים לאחר החסר מהמפלגה, שם פרסם זאנדר על אחותו וביקש להתפלל לרווחתה.

כשבועיים לאחר מכן שיתף הכתב את ההחלטה לחזור לעבודה: "היום אחרי שבועיים חזרתי לשטח, לשגרה, אם בכלל אפשר להגדיר את זה ככה, אחרי שכל שגרת השכיבה כאן השתנתה… נועה הייתה גאה בעבודתי וסיפרה לכולם שהיא פגשה אותו. הלוואי שיכולתי לספר לה כמה היא חזרה אליי עכשיו, להגיד לה שאני חוזר עם לב שבור ומוח מעוות אבל יודע היטב שעד כה היא שמחה בשבילי. "אחות, את איתי, בתוכי."

תמונות של ההריון הראשון שלה חן זנדר באינסטגרם

תמונות מחשבון האינסטגרם של חן זנדר

Back to top button