טיפול כאב ראש בתוך שניות.. בדרכים קלות ויעילות מאוד

כיצד להיפטר כאב ראש בתוך שניות

כאבי ראש הפכו לבעיה מעצבנת נפוצה, והם הולכים וגדלים בהתמדה בחיים המודרניים המהירים שאנו חיים והלחצים שהם מטילים; כאבי ראש מתרחשים לעתים קרובות כתוצאה ממתח, התייבשות או עבודה מאוחרת בלילה.

כאבי ראש

זה יכול להיות גם בגלל מצב רפואי בסיסי. שינוי הרגלים מסוימים, או ניסיון כמה טריקים פשוטים בבית, יכול לעזור להפחית את הכאב של כאב ראש ולהיפטר ממנו בזמן השיא. בדוק את זה למטה:

טיפול כאב ראש עם עיסוי

מפגשי עיסוי אולי נראים מפוארים, אך הם גם טיפוליים להפליא.. לעיתים כאבי ראש נגרמים כתוצאה ממתח בפלג הגוף העליון, כתוצאה ממתח שרירים הנגרם כתוצאה ממתיחת שרירי הראש בזמן העבודה בטלפון או במחשב, ולכן טיפול בעיסוי הוא דרך יעילה להפחתת כאבים, כמו גם להפגת מתח שרירים הגורם לכאבי ראש.


אתה יכול לעשות את זה בעצמך.. עיסוי המצח, הצוואר והרקות יכול לעזור להקל על כאבי ראש שעלולים להיגרם כתוצאה ממתח.. או להפעיל לחץ עדין על האזור הכואב לקבלת תוצאות מרשימות.

קומפרסים חמים וקרים

קומפרסים חמים ו/או קרים יכולים לספק הקלה.. לחלק הקר, הכניסו את הקרח לשקית ניילון מכוסה בבד דק כדי להימנע מפגיעה בעורכם.

מרחו חבילת קרח על המצח או הלחיים, שם מקור הכאב הוא הגדול ביותר.. המשיכו למרוח קרח מספר פעמים, ותרגישו הרבה יותר טוב בזמן מהיר, כמו גם לדחיסות חמות.

טיפול ארומתרפי

ריחות מסוימים הוכחו כמרגיעים כאבי ראש במהירות וכוללים: תמצית מנטה, שמן לבנדר וזמינים.

אקופונקטורה

אקופונקטורה כוללת את היישום של מחטים דקות על ידי מומחה ברפואה הסינית, על אזורים מרכזיים של הגוף, כדרך לשפר את זרימת האנרגיה, לעורר תרכובות טבעיות כדי להקל על הכאב בגוף ועל פי המכונים הלאומיים לבריאות; זה הוכח כדי להפחית את התדירות ואת חומרת כאבי ראש.

תרגילי נשימה לכאבי ראש

אתה יכול להקל על כאבי ראש הקשורים למתח בעזרת תרגילי נשימה קבועים, המסייעים למקד את דעתך ולהרפות את השרירים.

התחל במציאת מקום שקט עם כיסא נוח בבית, במשרד או בכל מקום אחר שלא תסיח את דעתך.. לאחר מכן, קחו נשימות איטיות וקבועות, שאפו במשך חמש שניות ואז נשפו למשך חמש שניות.. ככל שאתה נרגע, מתח השרירים פוחת.

אתה יכול גם לנסות את טכניקת ההרפיה המתקדמת, על ידי התמקדות בכל קבוצת שרירים מרכזית בגופך.. התחל בהונותיך ואז התקדם למעלה.

אימוץ "דיאטה לכאבי ראש"

זה ידוע כי מזונות מסוימים, אם כי טעים, לתרום להתפתחות של כאבי ראש נסו לנהל "יומן כאב ראש" של המזונות והמשקאות שאתם צורכים מדי יום, או ספציפית, כאשר יש לכם כאב ראש.. אם אתה מזהה טריגר ספציפי, הימנע ממנו לזמן מה ובדוק אם כאב הראש יקטן או לא.

ללגום תה מרגיע

החמימות והנוחות שמספקת כוס תה צמחים מאודה, הופכים אותה לדרך מצוינת להירגע.. אותן תכונות מרגיעות יכולות להיות בעלות השפעות מרגיעות לכאבי ראש.

יש קצת ג ' ינג ' ר

מחקר קטן שנערך לאחרונה מצא שאכילת ג ' ינג ' ר מקלה על כאבים אצל אנשים; במקרה של מיגרנות, זה עובד כמעט כמו תרופות מרשם למיגרנה.

השתמש בכרית חימום או בדחיסה חמה

אם יש לך כאבי ראש מתח, לשים כרית חימום על הצוואר או האחורי של הראש.. ואם יש לך כאב ראש בסינוסים, מרחי מטלית חמה על האזור שכואב.. מקלחת חמה עשויה גם לפתור את הבעיה במהירות.

הערה מתוך "מגזין אביב": לפני החלת המתכון הזה או תרופה זו.. עליך להתייעץ עם מומחה.

מקורות: Healthline – Webmd

Back to top button